Grupa Biedronki 2011 Przedszkole 94

Grupa Biedronki 2011 Przedszkole 94


#1 2012-01-29 11:04:09

MamaMisi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 2
Punktów :   

Zajęcia dodatkowe od letniego semestru

Witam Wszystkich,
Na ostatnim listopadowym Zebraniu ustalono, że na zbliżającym się zebraniu ponownie porozmawiamy o zajęciach dodatkowych dla Naszych dzieci. Oferta zajęć przedszkola jest szeroka, jednak jeśli na dane zajęcia zdecyduje się tylko kilkoro rodziców, to te dzieci zostaną dołączone do istniejących już grup. Mam pewne obawy, czy w takiej sytuacji nie będą tego bardziej odczuwać jako kary ("zostawiam moją grupę i muszę iść do innych obcych dzieci, które się świetnie znają i do tego wszystko już umieją"). Zachęcam więc wszystkich do tego, by przemyśleć sprawę tych zajęć.

Ja osobiście jestem zwolenniczką zajęć ogólnorozwojowych (występujących pod nazwą "Karate", ale tak naprawdę z samą sztuką walki mają mało wspólnego), plastyki i języka angielskiego. Mam nadzieję, że moje dziecko skorzysta z tych zajęć i  będzie tym zainteresowane. Na pozostałe (szachy, taniec, nie pamiętam czy coś jeszcze) jeszcze się nie zdecyduję.
Przypomnę również, że p. dyrektor mówiła, że zajęcia z języka angielskiego są zdecydowanie dla początkujących. Z wypowiedzi p. dyrektor zrozumiałam, że nie mają intencji dzielić dzieci wg stopnia zaawansowania, chyba że jakiś rodzic wyraźnie sobie tego życzy.
Drugą sprawą jest godzina odbywania się tych zajęć. Grafik jest już zapewne ustalony na cały rok. Poprzednio p. dyrektor mówiła, że zwykle starają się tak zorganizować kolejność, żeby "maluchy" miały zajęcia wcześniej niż starszaki. Oczywiście nie wiadomo, jak silne są to starania... Należy również pamiętać, że tylko nasze dzieci mają leżakowanie (tak mi się wydaje - z informacji z początku semestru pamiętam, że druga grupy tylko przez pierwsze półrocze miała "spać").

Proszę Państwa o przeanalizowanie możliwości i potrzeb Waszych pociech, abyśmy konstruktywnie mogli porozmawiać w najbliższy wtorek.
Mama Misi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paint-online.pun.pl www.uks.pun.pl www.bijoux.pun.pl www.designed.pun.pl www.dbstory.pun.pl